Minecrafti nõrkusjook: mis see on ja kuidas seda hankida

Minecrafti joogid

Minecraft on mäng, mis hoolimata aastaid kestnud on turul naudib jätkuvalt tohutut populaarsust kogu maailmas. Mäng, mida mängivad miljonid inimesed üle maailma ja mida aja jooksul värskendatakse uute elementidega. Mõiste, mis võib tunduda paljudele tuttav, on nõrkusejook, millest olete ilmselt mõnikord kuulnud. See on jook, mis on osa mängu alkeemiast ja mis võib olla paljudele oluline.

Siis räägime teile kõik selle nõrkusejoogi kohta, mida saame minecraftis kasutada. Me räägime teile, mis see jook on, milleks seda tuntud mängus kasutada ja kuidas seda saada. See on teave, mida peate selle joogi kohta kõike teadma, kuna see võib selles mängus olulist rolli mängida.

Jook on midagi, mis on Minecraftis väga oluline. Lisaks, nagu teate, on mängus saadaval palju erinevat tüüpi jooke, millest igaühel on eesmärk ja omadused. Üks mängu tuntumaid jooke on see nõrkusejook. Seetõttu on oluline selle kohta rohkem teada saada, teada, milleks saame seda kasutada või millal on meile mugav seda kasutada. Kuna sel viisil saame seda oma strateegias hästi tuntud mängus arvesse võtta.

Antud juhul on huvitav see, et tegemist on joogiga, millel on kaks kasutust, mistõttu on see mängus eriti mitmekülgne võimalus. See teeb sellest kindlasti paljudele kaalukaks joogiks. Hea uudis on see, et selle hankimine ega valmistamine pole keeruline. Nii et kui soovite, saate seda mängus teha. Kõik vajalikud sammud või koostisosad on loetletud allpool. Nii et kõigil on seda väga lihtne teha.

Minecraft
Seotud artikkel:
Kuidas teha Minecraftis kõrgahju

Mis on Minecrafti nõrkusejook

Nõrkusejook Minecraft

Nõrkusjook on saadaval olev jook Minecraftis. Tegemist on negatiivse mõjuga jookide kategooriasse kuuluva joogiga ja tänu sellele on võimalik ravida mängus zombiks saanud külaelanikke. Lisaks võimaldab see jook meil vähendada ka mängus oleva eesmärgi vastupanu, nii et see on tõesti jook, millel on kaks erinevat eesmärki ja mida me saame alati kasutada ühe jaoks.

See jook on võimalik vähendada kahju, mida see võib põhjustada mängija või mob umbes 0,5 punktiga (veerand südamest, kui tahame seda selles mõõdus näha). See muudab selle väga kasulikuks tööriistaks igasugustes olukordades mängus endas. Lisaks on see jook, mida kasutatakse Minecraftis üsna sageli, seega on palju mängijaid, kes tahavad teada, kuidas seda hankida või valmistada.

Mängus kasutatud tavaline nõrkusejook selle kogukestus on 1:30 minutit (aeg, mille jooksul see jõustub). See on midagi, mis võib hästi toimida, aga kui tahame, et see toimiks kauem, peame selle võimalikuks tegema. Õnneks on selle saavutamiseks võimalus. Peame lihtsalt joogialusel kasutama punast kivi. Tänu sellele kestab jook kokku neli minutit, nii et see võib Minecraftis sel viisil olla tõhusam ja see võib meid näiteks meie strateegias aidata. Seega on hea sellega arvestada, et saaksime seda kestuse osas pikendada. Kuna protsess ise pole keeruline ja kui teie laos on punast kivi, saame seda sel viisil ära kasutada.

Koostisosad selle joogi loomiseks Minecraftis

Minecrafti nõrkusejoogi koostisosad

Nagu iga muu joogi puhul, mida peame mängus valmistama, vaja on mitmeid koostisosi konkreetne, et oleks võimalik Minecraftis seda nõrka jooki luua. Koostisosad, mida sel juhul vajame, on üsna erilised. Lisaks läheb meil igaüht neist vaja teatud koguses, millega tuleb kindlasti arvestada, sest muidu pole seda võimalik teha. Kui soovite teada, milliseid koostisosi vajate ja nende koguseid, on järgmine loend:

• Kolm klaaspudelit.
  • Suhkur
  • Seened.
  • Ämbliku silm.
  • Püssirohi
  • Punane kivi (selle kestuse pikendamiseks).

Selle joogi koostisosi ei ole raske leida, kui teame, kust neid mänguuniversumis leida, mida paljud kindlasti juba teavad. Et suhkrut leida me peame alati minema mõne mängu saare servadesse, kus tavaliselt suhkruroogu leidub. Järgmiseks peame võtma selle suhkruroo ja seejärel jätkame selle rafineerimisega, et saaksime selle suhkru, mida me selles retseptis kasutame mängu nõrkusejoogi jaoks.

Seened on midagi, millega me üldiselt hakkama saame leida Rufesti metsa kaevandustest, mitte alati kõigis samades, aga kui mõnesse kaevandusse siseneme, siis kindlasti veab ja leiame need sealt otse üles. Ämbliksilma puhul on tegemist millegi erilisema ja raskemini leitavaga. Ämbliku leidmiseks ja seejärel tapmiseks peate Minecraftis ootama õhtuni (igasugune tüüp sobib). Siis tuleb vaid oodata, et saaks natukenegi õnne ja et ta annaks meile oma silma (midagi, mida alati ei juhtu), mida me hiljem nimetatud nõrkusejoogi retseptis kasutame. Võimalik, et peate seda paari ämbliku peal proovima, enne kui selle silma saame, sest mitte iga meie tapetud ämblik ei anna meile seda silma. Kuid see on meetod, mida selleks kasutada.

Minecrafti värvid
Kuidas saada Minecraftis värvipigmente

Kuidas valmistada nõrkusjooki Minecraftis

Kui oleme eelmises jaotises mainitud kõnealused koostisosad hankinud, saame nüüd keskenduda selle joogi valmistamisele mängus. The selle nõrkusejooki keetmine Minecraftis saab selle jagada kaheks etapiks. Kuna kõigepealt peame looma nn kääritatud silma, mida on vaja joogis kasutada, ja seejärel viima läbi selle teise etapi, kus me selle jooki lõpetame, et saaksime seda siis kasutada. Sel juhul tuleb järgida järgmisi samme:

• Kõigepealt peame looma kääritatud silma. See on midagi, mida saab saavutada eelmises etapis saadud suhkru, seente ja ämbliku silma meisterdamisega. Nende objektide kasutamise järjekord ei ole antud juhul oluline.
  • Teises etapis kasutame seda kääritatud silma joogi valmistamiseks, kasutades veega täidetud klaaspudeleid. Kui see ei toimi ja me ei saa seda silma lisada, proovige kõigepealt lisada soolatüügas A. Seejärel saame lisada kääritatud silma. See protsess toimib tavaliselt ideaalselt ja nii saadakse jook.

Need toimingud võimaldavad teil selle joogi valmistada, kuid nii saab jooki ainult võtta, st me ei saa sellega visata vaenlast, kes on paljudel juhtudel lihtsalt negatiivne ja huvitav. See pole midagi, mida me tahame, sest see muudaks meid nõrgemaks ja kaotaks mängus punkte. Seetõttu on meie ülesanne muuta see jook visatavaks, et saaksime seda Minecraftis sihtmärkide või vaenlaste vastu kasutada, kui seda vajame. Seda saab teha lihtsal viisil.

Selle visatava joogi valmistamise protsess seisneb lihtsalt joogi täiustamises, midagi, mida me püssirohu lisamisega teha saame. See on element, mis võimaldab seda mängus vaenlastele visata. Kuigi sellel protsessil on ka oluline tagajärg, kuna selle kasutamisel kaob selle kestusest minut (pidage meeles, et see kestab 1:30 minutit). Nii et pärast seda, kui oleme jooki valatavaks muutnud, on oluline selle kestuse pikendamiseks lisada puhver, vastasel juhul on selle kestus alati liiga piiratud.

See on midagi, mida tehakse selle punase kivi lisamisega. See vastutab selle kestuse suurendamise eest, muutudes sel viisil kokku kolmeks minutiks (pidage meeles, et püssirohu tõttu läheb üks minut kaotsi). See on hea kestus, mis võimaldab sellel Minecrafti nõrkusjoogil selle kasutamisel hästi mõjuda. Nii et see aitab meid paljudel olulistel hetkedel.