Minecrafti nõrkusejook: mis see on ja kuidas seda saada

Minecrafti joogid

Minecraft on mäng, mis jätkab oma populaarsuse säilitamist hoolimata sellest, et ta on aastaid turul olnud. Mäng, mida mängivad miljonid inimesed kogu maailmas ja mis tutvustab aja jooksul jätkuvalt uusi elemente. Üks kontseptsioon, mis võib tunduda paljudele tuttav, on nõrkusejook, millest olete ilmselt mõnikord kuulnud. See jook on osa mängu alkeemiast.

Järgmisena räägime teile kõigest seda nõrkusejooki, mida saame Minecraftis kasutada. Me ütleme teile, mis see jook on, milleks seda saab kasutada tuntud mängus, samuti kuidas seda meie kontole saada. See teave, mida peate selle joogi kohta kõike teadma, võib selles mängus olulist rolli mängida.

Mis on Minecrafti nõrkusejook

Nõrkusejook Minecraft

Nõrkjook on teatud tüüpi jook, mida saame mängus kasutada. See on jook see kuulub negatiivse mõju kategooriasse ja tänu sellele on võimalik zombiks muutunud külaelanikke tervendada. See võimaldab meil vähendada ka mängus oleva märklaua vastupanu, nii et see on tõesti kahe erineva otstarbega jook, mida saame alati kasutada.

See jook võib vähendada kahju, mida mängija või jõuk võib tekitada umbes 0,5 punkti võrra (veerand südant, kui tahame seda selles mõõdus näha). Seetõttu esitatakse seda tohutu abivahendina igasugu mängu olukordades. See on jook, mida kasutatakse Minecraftis palju, seega on palju mängijaid, kes soovivad teada, kuidas seda saada või valmistada.

Mängus kasutatud tavaline nõrkusejook See kestab 1:30 minutit. See võib küll hästi töötada, kuid kui me tahame, et see töötaks kauem, on selleks ka üks võimalus. Me peame lihtsalt kasutama punase kivi joogi stendil. Tänu sellele kestab joog kokku 4 minutit, nii et see võib olla sel viisil tõhusam ja aidata meid meie strateegias.

Selle joogi loomiseks vajalikud koostisosad

Minecrafti nõrkusejoogi koostisosad

Nagu iga teine ​​jook, mille peame mängus ette valmistama, vaja on mitmeid koostisosi konkreetne, et suudaks Minecraftis luua selle nõrkusejooki. Sel konkreetsel juhul vajame lisaks erilisele koostisosale ka mõnda neist. Kui soovisite teada saada, milliseid koostisosi vajate, samuti nende koguseid, on see nimekiri:

• Kolm klaaspudelit.
  • Suhkur
  • Seened.
  • Ämbliku silm.
  • Püssirohi
  • Punane kivi.

Selle joogi koostisosi pole liiga raske leida, kui teame, kust neid mänguuniversumist leida võib. Suhkru leidmiseks peame alati minema saare servadesse, kus tavaliselt leidub suhkruroogu. Peame võtma selle suhkruroo ja seejärel viimistlema, nii et saaksime selle suhkru, mida kavatseme selles mängus sisalduva joogi retseptis kasutada.

Tavaliselt leitakse seeni Rufesti metsakaevandustes, mitte alati kõigis, kuid mõnesse kaevandusse sisenedes on meil kindlasti õnne ja leiame need otse üles. Ämbliksilma puhul on see midagi erilisemat. Ämbliku leidmiseks ja tapmiseks peame Minecraftis ööd ootama. Siis jääb vaid loota, et meil on veidi õnne ja et ta annab meile oma silma, mida hiljem nimetatud nõrkusejoogi retseptis kasutame. Võimalik, et peate seda mängu proovima paari ämblikuga.

Kuidas valmistada nõrkusjooki Minecraftis

Kui eelmises osas mainitud koostisosad on käes, saame nüüd keskenduda selle joogi valmistamisele iseseisvalt. The selle nõrkusejooki keetmine Minecraftis saab selle jagada tegelikult kaheks sammuks. Kuna kõigepealt peame looma nn kääritatud silma, mida kavatseme kasutada joogis, ja seejärel viia läbi see teine ​​samm, kus me selle joogi lõpetame ja siis seda kasutame. Kõnealused etapid on järgmised:

• Kõigepealt peame looma kääritatud silma. See on midagi, mis saavutatakse meisterdatud suhkru, seene ja ämbliksilma abil. Sel juhul pole nende objektide kasutamise järjekord oluline.
  • Teises etapis peame kasutama seda kääritatud silma selle joogi loomiseks, kasutades veega täidetud klaaspudeleid. Kui see ei toimi ja me ei saa seda silma lisada, proovige kõigepealt lisada tüük A. Seejärel lisame kääritatud silma. See protsess töötab tavaliselt suurepäraselt.

Need toimingud võimaldavad teil selle joogi valmistada, kuid sel viisil saab jooki võtta ainult, see tähendab, et seda ei saa visata vaenlasele, kes on lihtsalt negatiivne. See pole midagi, mida me tahame, sest see oleks meie jaoks nõrgemaks muutumine ja punktide kaotamine. Mida me peame tegema, on see, et see jook on visatav, et saaksime seda Minecraftis kasutada eesmärkide või vaenlaste vastu hetkedel, kui seda vajame.

Valatavaks muutmise protsess on lihtsalt joogi parandamine, midagi, mida me teeme püssirohtu lisades. See on element, mis võimaldab teil mängus vaenlasi käivitada. Kuigi sellel protsessil on ka oluline tagajärg, see tähendab, et see võtab sellest minuti (pidage meeles, et see kestab 1:30). Nii et pärast joogi käivitatavaks muutmist on hädavajalik lisada parandus selle kestuse pikendamiseks.

Seejärel lisame selle punase kivi, mis pikendab selle kestust, muutudes sel viisil kokku kolmeks minutiks. See on hea kestus, mis võimaldab seda hästi kasutada, kui peame seda kasutama.